MP8-3E/1E/1D/4LL-33 AC/DC CNVRTR 5V 3.3V 2X12V 1000W
Mfr Part #:
MP8-3E/1E/1D/4LL-33
Mfr Name: Artesyn Embedded Power
Artesyn Embedded Power
Description:
AC/DC CNVRTR 5V 3.3V 2X12V 1000W
Stock on Request
MP8-3E/1E/1D/4LL-33 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Applications
Approval Agency
Current
Efficiency
Features
Mounting Type
Number of Outputs
Operating Temperature
Power (Watts)
Size
Type
Voltage
MP8-3E/1E/1D/4LL-33 Description
Short technical summary and product information.