MND-06CZER33M-XB-RU FIXED IND 0.33UH 25A 2.53 MOHM S
Mfr Part #:
MND-06CZER33M-XB-RU
Mfr Name: Mag Layers
Mag Layers
Description:
FIXED IND 0.33UH 25A 2.53 MOHM S
Stock on Request
MND-06CZER33M-XB-RU Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
MND-06CZER33M-XB-RU Description
Short technical summary and product information.