MMI-P1M-COL-72 METAL COLLET SIZE 1, 7.2MM, IP50
Mfr Part #:
MMI-P1M-COL-72
Description:
METAL COLLET SIZE 1, 7.2MM, IP50
Stock on Request
MMI-P1M-COL-72 Specifications Quick View
Shell Size
MMI-P1M-COL-72 Description
Short technical summary and product information.
MMI-P1M-COL-72 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
MMI-P1M-COL-72 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
MMI-P1M-COL-62
MMI-P1M-COL-62
Adam Technologies Inc
METAL COLLET SIZE 1, 6.2MM, IP50
View Part
MMI-P1M-COL-42
MMI-P1M-COL-42
METAL COLLET SIZE 1, 4.2MM, IP50