MLK1005S56NJTD25 FIXED IND 56NH 200MA 1.3 OHM SMD
Mfr Part #:
MLK1005S56NJTD25
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 56NH 200MA 1.3 OHM SMD
Stock on Request
MLK1005S56NJTD25 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Ratings
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
MLK1005S56NJTD25 Description
Short technical summary and product information.