MLG0603P12NHTD25 FIXED IND 12NH 250MA 1.1 OHM SMD
Mfr Part #:
MLG0603P12NHTD25
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 12NH 250MA 1.1 OHM SMD
Stock on Request
MLG0603P12NHTD25 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Ratings
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
MLG0603P12NHTD25 Description
Short technical summary and product information.