M9RZ60G4YGA MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W
Mfr Part #:
M9RZ60G4YGA
Description:
MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W
Stock on Request
M9RZ60G4YGA Specifications Quick View
Power
RPM
Size
Termination Style
Torque
Type
Voltage
M9RZ60G4YGA Description
Short technical summary and product information.
MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W