M9RZ60G4GGA MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W
Mfr Part #:
M9RZ60G4GGA
Mfr Name: Panasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Description:
MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W
Stock on Request
M9RZ60G4GGA Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Function
Length
Mounting Hole Spacing
Operating Temperature
Power
RPM
Size
Termination Style
Torque
Type
Voltage
M9RZ60G4GGA Description
Short technical summary and product information.
MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W