M9MZ60GK4CGA MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W
Mfr Part #:
M9MZ60GK4CGA
Mfr Name: Panasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Description:
MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W
Stock on Request
M9MZ60GK4CGA Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Function
Length
Mounting Hole Spacing
Operating Temperature
Power
RPM
Size
Termination Style
Torque
Type
Voltage
M9MZ60GK4CGA Description
Short technical summary and product information.
MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W