M91Z90S4LGA MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
Mfr Part #:
M91Z90S4LGA
Description:
MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
Stock on Request
M91Z90S4LGA Specifications Quick View
Voltage
M91Z90S4LGA Description
Short technical summary and product information.
MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
M91Z90S4LGA Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
M91Z90S4LGA Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
M91Z90G4LGA
M91Z90G4LGA
MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
View Part
M9RZ90GB4LGA
M9RZ90GB4LGA
MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W