M300-FC31005F2-0150L CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 150MM
Mfr Part #:
M300-FC31005F2-0150L
Description:
CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 150MM
Stock on Request
M300-FC31005F2-0150L Specifications Quick View
Shielding
M300-FC31005F2-0150L Description
Short technical summary and product information.
CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 150MM
M300-FC31005F2-0150L Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
M300-FC31005F2-0150L Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
M300-FC21005F2-0150L
M300-FC21005F2-0150L
Harwin Inc.
CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 150MM
View Part
CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 150MM