M300-FC21005F2-0150L CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 150MM
Mfr Part #:
M300-FC21005F2-0150L
Mfr Name: Harwin Inc.
Harwin Inc.
Description:
CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 150MM
Stock on Request
M300-FC21005F2-0150L Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Cable Termination
Color
Connector Type
Contact Finish
Contact Finish Thickness
Features
Length
Number of Positions
Number of Rows
Pitch
Shielding
M300-FC21005F2-0150L Description
Short technical summary and product information.
CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 150MM
M300-FC21005F2-0150L Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
M300-FC21005F2-0150L Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
M300-FC11005F2-0150L
M300-FC11005F2-0150L
Harwin Inc.
CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 150MM
View Part
CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 150MM