LQW18AN18NG10D FIXED IND 18NH 700MA 85 MOHM SMD
Mfr Part #:
LQW18AN18NG10D
Available from 1 distributors
Mfr Name: Murata Manufacturing Co., Ltd.
Murata Manufacturing Co., Ltd.
Description:
FIXED IND 18NH 700MA 85 MOHM SMD
Total Stock: 376 pcs
LQW18AN18NG10D Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
376 pcs
376 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
LQW18AN18NG10D Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
LQW18AN18NG10D Description
Short technical summary and product information.