LHL08NB330K FIXED IND 33UH 1.4A 100 MOHM TH
Mfr Part #:
LHL08NB330K
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 33UH 1.4A 100 MOHM TH
Stock on Request
LHL08NB330K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
LHL08NB330K Description
Short technical summary and product information.