LEM2520T1R5J FIXED IND 1.5UH 220MA 1.3OHM SMD
Mfr Part #:
LEM2520T1R5J
Available from 1 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 1.5UH 220MA 1.3OHM SMD
Total Stock: 2,000 pcs
LEM2520T1R5J Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
2,000 pcs
2000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
LEM2520T1R5J Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
LEM2520T1R5J Description
Short technical summary and product information.