LAP02TA101K FIXED IND 100UH 44MA 12 OHM TH
Mfr Part #:
LAP02TA101K
Description:
FIXED IND 100UH 44MA 12 OHM TH
Stock on Request
LAP02TA101K Specifications Quick View
Tolerance
LAP02TA101K Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 100UH 44MA 12 OHM TH