LAP02KR820K FIXED IND 82UH 46MA 11 OHM TH
Mfr Part #:
LAP02KR820K
Description:
FIXED IND 82UH 46MA 11 OHM TH
Stock on Request
LAP02KR820K Specifications Quick View
Tolerance
LAP02KR820K Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 82UH 46MA 11 OHM TH