LAL02VD820K FIXED IND 82UH 46MA 11 OHM TH
Mfr Part #:
LAL02VD820K
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 82UH 46MA 11 OHM TH
Stock on Request
LAL02VD820K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
LAL02VD820K Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 82UH 46MA 11 OHM TH