KP1830215013D CAP FILM 1500PF 2.5% 100VDC RAD
Mfr Part #:
KP1830215013D
Mfr Name: VISHAY/BC
VISHAY/BC
Description:
CAP FILM 1500PF 2.5% 100VDC RAD
Stock on Request
KP1830215013D Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Applications
Capacitance
Dielectric Material
Height
Lead Spacing
Mounting Type
Operating Temperature
Size
Termination
Tolerance
Voltage Rating
KP1830215013D Description
Short technical summary and product information.