IHLP1212BZER1R5M11 FIXED IND 1.5UH 3.8A 32 MOHM SMD
Mfr Part #:
IHLP1212BZER1R5M11
Available from 1 distributors
Mfr Name: Vishay Dale
Vishay Dale
Description:
FIXED IND 1.5UH 3.8A 32 MOHM SMD
Total Stock: 125 pcs
IHLP1212BZER1R5M11 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
125 pcs
125 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
IHLP1212BZER1R5M11 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
IHLP1212BZER1R5M11 Description
Short technical summary and product information.