IEG6-1-72-10.0-01-V CIR BRKR 10A 250VAC 80VDC
Mfr Part #:
IEG6-1-72-10.0-01-V
Description:
CIR BRKR 10A 250VAC 80VDC
Stock on Request
IEG6-1-72-10.0-01-V Specifications Quick View
Current Rating (Amps)
Illumination
Voltage Rating
IEG6-1-72-10.0-01-V Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR 10A 250VAC 80VDC