GLFR1608T330M-LRHF FIXED IND 33UH 120MA 2.2 OHM SMD
Mfr Part #:
GLFR1608T330M-LRHF
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 33UH 120MA 2.2 OHM SMD
Stock on Request
GLFR1608T330M-LRHF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
GLFR1608T330M-LRHF Description
Short technical summary and product information.
GLFR1608T330M-LRHF Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
GLFR1608T330M-LRHF Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
GLFR1608T330M-LR
GLFR1608T330M-LR
TDK Corporation