GLFR1608T330M-LR FIXED IND 33UH 120MA 2.2 OHM SMD
Mfr Part #:
GLFR1608T330M-LR
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 33UH 120MA 2.2 OHM SMD
Total Stock: 1,188 pcs
GLFR1608T330M-LR Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,188 pcs
1188 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
GLFR1608T330M-LR Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
GLFR1608T330M-LR Description
Short technical summary and product information.
GLFR1608T330M-LR Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
GLFR1608T330M-LR Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
GLFR1608T330M-LRHF
GLFR1608T330M-LRHF
TDK Corporation