G125-MC42005L0-0150F 1.25MM M/F 20POS 32 AWG 150MM
Mfr Part #:
G125-MC42005L0-0150F
Mfr Name: Harwin Inc.
Harwin Inc.
Description:
1.25MM M/F 20POS 32 AWG 150MM
Stock on Request
G125-MC42005L0-0150F Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Cable Termination
Color
Connector Type
Contact Finish
Features
Length
Number of Positions
Number of Rows
Pitch
Shielding
G125-MC42005L0-0150F Description
Short technical summary and product information.
1.25MM M/F 20POS 32 AWG 150MM
G125-MC42005L0-0150F Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
G125-MC42005L0-0150F Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
G125-MC32005L0-0150F
G125-MC32005L0-0150F
Harwin Inc.
1.25MM M/F 20POS 30 AWG 150MM