FST-21.6A-14 CABLE FLXSTRP 14POS 2.54MM 1.6"
Mfr Part #:
FST-21.6A-14
Description:
CABLE FLXSTRP 14POS 2.54MM 1.6"
Stock on Request
FST-21.6A-14 Specifications Quick View
Termination Style
FST-21.6A-14 Description
Short technical summary and product information.
FST-21.6A-14 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
FST-21.6A-14 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
FSK-23A-14
FSK-23A-14
TE Connectivity
CABLE FLXSTRP 14POS 2.54MM 3"
View Part
CABLE FLXSTRP 14POS 2.54MM 4"
View Part
CABLE FLXSTRP 14POS 2.54MM 0.5"
FSP-21.75A-14
FSP-21.75A-14
CABLE FLXSTRP 14POS 2.54MM 1.75"