FST-21.5Z-12 CABLE FLXSTRP 12POS 2.54MM 1.5"
Mfr Part #:
FST-21.5Z-12
Description:
CABLE FLXSTRP 12POS 2.54MM 1.5"
Stock on Request
FST-21.5Z-12 Specifications Quick View
Termination Style
FST-21.5Z-12 Description
Short technical summary and product information.
FST-21.5Z-12 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
FST-21.5Z-12 Alternate Parts
TE Connectivity
CABLE FLXSTRP 12POS 2.54MM 2"
View Part
CABLE FLXSTRP 12POS 2.54MM 1.1"
View Part
FSK-22Z-12
FSK-22Z-12
CABLE FLXSTRP 12POS 2.54MM 2"