FSK-22Z-12 CABLE FLXSTRP 12POS 2.54MM 2"
Mfr Part #:
FSK-22Z-12
Description:
CABLE FLXSTRP 12POS 2.54MM 2"
Stock on Request
FSK-22Z-12 Specifications Quick View
Termination Style
FSK-22Z-12 Description
Short technical summary and product information.
CABLE FLXSTRP 12POS 2.54MM 2"
FSK-22Z-12 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
FSK-22Z-12 Alternate Parts
TE Connectivity
CABLE FLXSTRP 12POS 2.54MM 2"
View Part
CABLE FLXSTRP 12POS 2.54MM 1.1"
View Part
FST-21.5Z-12
FST-21.5Z-12
CABLE FLXSTRP 12POS 2.54MM 1.5"