FSP-22A-12 CABLE FLXSTRP 12POS 2.54MM 2"
Mfr Part #:
FSP-22A-12
Description:
CABLE FLXSTRP 12POS 2.54MM 2"
Stock on Request
FSP-22A-12 Specifications Quick View
Termination Style
FSP-22A-12 Description
Short technical summary and product information.
CABLE FLXSTRP 12POS 2.54MM 2"
FSP-22A-12 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
FSP-22A-12 Alternate Parts
TE Connectivity
CABLE FLXSTRP 12POS 2.54MM 2.1"
View Part
CABLE FLXSTRP 12POS 2.54MM 3.25"
View Part
CABLE FLXSTRP 12POS 2.54MM 2.4"
CABLE FLXSTRP 12POS 2.54MM 2.7"