FSP-12A-11 CABLE FLXSTRP 11POS 1.27MM 2"
Mfr Part #:
FSP-12A-11
Description:
CABLE FLXSTRP 11POS 1.27MM 2"
Stock on Request
FSP-12A-11 Specifications Quick View
Termination Style
FSP-12A-11 Description
Short technical summary and product information.
CABLE FLXSTRP 11POS 1.27MM 2"
FSP-12A-11 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
FSP-12A-11 Alternate Parts
TE Connectivity
CABLE FLXSTRP 11POS 1.27MM 0.5"
View Part
FST-11A-11
FST-11A-11
CABLE FLXSTRP 11POS 1.27MM 1"