FSK-22.7A-11 CABLE FLXSTRP 11POS 2.54MM 2.7"
Mfr Part #:
FSK-22.7A-11
Description:
CABLE FLXSTRP 11POS 2.54MM 2.7"
Stock on Request
FSK-22.7A-11 Specifications Quick View
Termination Style
FSK-22.7A-11 Description
Short technical summary and product information.
FSK-22.7A-11 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
FSK-22.7A-11 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
FSK-21.8A-11
FSK-21.8A-11
TE Connectivity
CABLE FLXSTRP 11POS 2.54MM 1.8"
View Part
CABLE FLXSTRP 11POS 2.54MM 1"
View Part
CABLE FLXSTRP 11POS 2.54MM 1.5"
FSK-22A-11
FSK-22A-11
CABLE FLXSTRP 11POS 2.54MM 2"