FSK-22A-11 CABLE FLXSTRP 11POS 2.54MM 2"
Mfr Part #:
FSK-22A-11
Description:
CABLE FLXSTRP 11POS 2.54MM 2"
Stock on Request
FSK-22A-11 Specifications Quick View
Termination Style
FSK-22A-11 Description
Short technical summary and product information.
CABLE FLXSTRP 11POS 2.54MM 2"
FSK-22A-11 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
FSK-22A-11 Alternate Parts
TE Connectivity
CABLE FLXSTRP 11POS 2.54MM 1.5"
View Part
CABLE FLXSTRP 11POS 2.54MM 2.5"
View Part
FSK-21.8A-11
FSK-21.8A-11
CABLE FLXSTRP 11POS 2.54MM 1.8"
CABLE FLXSTRP 11POS 2.54MM 1"