FLF3215T-1R0N FIXED IND 1UH 2.35A 36 MOHM SMD
Mfr Part #:
FLF3215T-1R0N
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 1UH 2.35A 36 MOHM SMD
Total Stock: 1,690 pcs
FLF3215T-1R0N Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,690 pcs
1690 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
FLF3215T-1R0N Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
FLF3215T-1R0N Description
Short technical summary and product information.