EXB30-24D05-3V3J DC DC CONVERTER 5V 3.3V 30W
Mfr Part #:
EXB30-24D05-3V3J
Available from 1 distributors
Mfr Name: Artesyn Embedded Power
Artesyn Embedded Power
Description:
DC DC CONVERTER 5V 3.3V 30W
Total Stock: 27 pcs
EXB30-24D05-3V3J Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
27 pcs
27 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
EXB30-24D05-3V3J Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Applications
Control Features
Current
Efficiency
Features
Mounting Type
Number of Outputs
Operating Temperature
Power (Watts)
Size
Type
Voltage
EXB30-24D05-3V3J Description
Short technical summary and product information.
DC DC CONVERTER 5V 3.3V 30W