ELJ-NA5R6JF FIXED IND 5.6UH 65MA 8.7 OHM SMD
Mfr Part #:
ELJ-NA5R6JF
Available from 1 distributors
Mfr Name: Panasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Description:
FIXED IND 5.6UH 65MA 8.7 OHM SMD
Total Stock: 1,838 pcs
ELJ-NA5R6JF Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,838 pcs
1838 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
ELJ-NA5R6JF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
ELJ-NA5R6JF Description
Short technical summary and product information.