ELJ-NA1R5JF FIXED IND 1.5UH 115MA 2.7OHM SMD
Mfr Part #:
ELJ-NA1R5JF
Mfr Name: Panasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Description:
FIXED IND 1.5UH 115MA 2.7OHM SMD
Stock on Request
ELJ-NA1R5JF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
ELJ-NA1R5JF Description
Short technical summary and product information.