ELJ-NA1R0JF FIXED IND 1UH 125MA 2.1 OHM SMD
Mfr Part #:
ELJ-NA1R0JF
Mfr Name: Panasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Description:
FIXED IND 1UH 125MA 2.1 OHM SMD
Stock on Request
ELJ-NA1R0JF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
ELJ-NA1R0JF Description
Short technical summary and product information.