CAF94825(ID5250-NF36) RF ANT 5.3GHZ MOD N FEM BRKT 36"
Mfr Part #:
CAF94825(ID5250-NF36)
Description:
RF ANT 5.3GHZ MOD N FEM BRKT 36"
Stock on Request
CAF94825(ID5250-NF36) Specifications Quick View
VSWR
CAF94825(ID5250-NF36) Description
Short technical summary and product information.
CAF94825(ID5250-NF36) Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
CAF94825(ID5250-NF36) Alternate Parts
LAIRD TECHNOLOGIES
RF ANT 5.3GHZ MOD N FEM BRKT 12"