CAF94824(ID5250-NF12) RF ANT 5.3GHZ MOD N FEM BRKT 12"
Mfr Part #:
CAF94824(ID5250-NF12)
Mfr Name: LAIRD TECHNOLOGIES
LAIRD TECHNOLOGIES
Description:
RF ANT 5.3GHZ MOD N FEM BRKT 12"
Stock on Request
CAF94824(ID5250-NF12) Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Antenna Type
Frequency (Center
Frequency Group
Frequency Range
Gain
Height (Max)
Mounting Type
Number of Bands
Power
Termination
VSWR
CAF94824(ID5250-NF12) Description
Short technical summary and product information.
CAF94824(ID5250-NF12) Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
CAF94824(ID5250-NF12) Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
LAIRD TECHNOLOGIES
RF ANT 5.3GHZ MOD N FEM BRKT 36"