CAF94823(ID5250-RS36) RF ANT 5.3GHZ MOD RP-SMA ML 36"
Mfr Part #:
CAF94823(ID5250-RS36)
Description:
RF ANT 5.3GHZ MOD RP-SMA ML 36"
Stock on Request
CAF94823(ID5250-RS36) Specifications Quick View
VSWR
CAF94823(ID5250-RS36) Description
Short technical summary and product information.
CAF94823(ID5250-RS36) Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
CAF94823(ID5250-RS36) Alternate Parts
LAIRD TECHNOLOGIES
RF ANT 5.3GHZ MOD RP-SMA ML 12"