CAF94822(ID5250-RS12) RF ANT 5.3GHZ MOD RP-SMA ML 12"
Mfr Part #:
CAF94822(ID5250-RS12)
Description:
RF ANT 5.3GHZ MOD RP-SMA ML 12"
Stock on Request
CAF94822(ID5250-RS12) Specifications Quick View
VSWR
CAF94822(ID5250-RS12) Description
Short technical summary and product information.
CAF94822(ID5250-RS12) Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
CAF94822(ID5250-RS12) Alternate Parts
LAIRD TECHNOLOGIES
RF ANT 5.3GHZ MOD RP-SMA ML 36"