C320C183K3G5TA7301 CAP CER 0.018UF 25V C0G/NP0 RAD
Mfr Part #:
C320C183K3G5TA7301
Description:
CAP CER 0.018UF 25V C0G/NP0 RAD
Stock on Request
C320C183K3G5TA7301 Specifications Quick View
Voltage
C320C183K3G5TA7301 Description
Short technical summary and product information.
C320C183K3G5TA7301 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
C320C183K3G5TA7301 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
C320C183K3G5TA
C320C183K3G5TA
KEMET
CAP CER RAD 18NF 25V C0G 10%