C320C183K3G5TA CAP CER RAD 18NF 25V C0G 10%
Mfr Part #:
C320C183K3G5TA
Description:
CAP CER RAD 18NF 25V C0G 10%
Stock on Request
C320C183K3G5TA Specifications Quick View
Voltage
C320C183K3G5TA Description
Short technical summary and product information.
CAP CER RAD 18NF 25V C0G 10%
C320C183K3G5TA Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
C320C183K3G5TA Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
C320C183K3G5TA7301
C320C183K3G5TA7301
KEMET
CAP CER 0.018UF 25V C0G/NP0 RAD