BMRF001010402R2MD1 FIXED IND 2.2UH 14A 7 MOHM SMD
Mfr Part #:
BMRF001010402R2MD1
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 2.2UH 14A 7 MOHM SMD
Stock on Request
BMRF001010402R2MD1 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
BMRF001010402R2MD1 Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 2.2UH 14A 7 MOHM SMD