BAR-SB36-TW-125-PW 36" STRAIGHT GRAB BAR, STAINLESS
Mfr Part #:
BAR-SB36-TW-125-PW
Description:
36" STRAIGHT GRAB BAR, STAINLESS
Stock on Request
BAR-SB36-TW-125-PW Specifications Quick View
Width
BAR-SB36-TW-125-PW Description
Short technical summary and product information.
BAR-SB36-TW-125-PW Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
BAR-SB36-TW-125-PW Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
BAR-SB18-TW-125-PW
BAR-SB18-TW-125-PW
CSI Bathware
18" STRAIGHT GRAB BAR, STAINLESS
View Part
BAR-SB24-TW-125-PW
BAR-SB24-TW-125-PW
24" STRAIGHT GRAB BAR, STAINLESS