AT607-28V LAMP INCANDESCENT 28V FOR LB SER
Mfr Part #:
AT607-28V
Available from 1 distributors
Mfr Name: NKK Switches
NKK Switches
Description:
LAMP INCANDESCENT 28V FOR LB SER
Total Stock: 8 pcs
AT607-28V Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
8 pcs
8 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
AT607-28V Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Accessory Type
For Use With
AT607-28V Description
Short technical summary and product information.
AT607-28V Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
AT607-28V Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
AT607N
AT607N
NKK Switches
LAMP NEON 110V T-1 BI-PIN LB
View Part
AT607-12V
AT607-12V
LAMP INCANDESCENT 12V FOR LB SER
View Part
LAMP INCAN 5V T-1 BI-PIN LB SER