AFFC-050-05-127-11 CABLE FFC 5POS 0.50MM 5"
Mfr Part #:
AFFC-050-05-127-11
Mfr Name: Assmann WSW Components
Assmann WSW Components
Description:
CABLE FFC 5POS 0.50MM 5"
Stock on Request
AFFC-050-05-127-11 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Cable Type
Length
Number of Conductors
Pitch
Termination Style
AFFC-050-05-127-11 Description
Short technical summary and product information.
CABLE FFC 5POS 0.50MM 5"