AC220TD2424DC-30W AC DC CONVERTER  24V/24V 30W
Mfr Part #:
AC220TD2424DC-30W
Mfr Name: HenLv Power
HenLv Power
Description:
AC DC CONVERTER 24V/24V 30W
Stock on Request
AC220TD2424DC-30W Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Efficiency
Size
Voltage
AC220TD2424DC-30W Description
Short technical summary and product information.
AC DC CONVERTER 24V/24V 30W
AC220TD2424DC-30W Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
AC220TD2424DC-30W Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
AC220TD1212DC-30W
AC220TD1212DC-30W
HenLv Power
AC DC CONVERTER 12V/12V 30W
View Part
AC DC CONVERTER 5V/5V 30W