7M-12.288MAHE-T CRYSTAL 12.2880MHZ 12PF SMD
Mfr Part #:
7M-12.288MAHE-T
Mfr Name: TXC Corporation
TXC Corporation
Description:
CRYSTAL 12.2880MHZ 12PF SMD
Stock on Request
7M-12.288MAHE-T Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
7M-12.288MAHE-T Description
Short technical summary and product information.
CRYSTAL 12.2880MHZ 12PF SMD
7M-12.288MAHE-T Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
7M-12.288MAHE-T Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
SXT32412BB48-12.288M
SXT32412BB48-12.288M
Suntsu Electronics, Inc.
CRYSTAL 12.288MHZ 12PF SMD