58J9P36-01-1-10N-F SW KEY 10POS SP10T 200MA 115V
Mfr Part #:
58J9P36-01-1-10N-F
Description:
SW KEY 10POS SP10T 200MA 115V
Stock on Request
58J9P36-01-1-10N-F Specifications Quick View
Voltage Rating
58J9P36-01-1-10N-F Description
Short technical summary and product information.
SW KEY 10POS SP10T 200MA 115V
58J9P36-01-1-10N-F Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
58J9P36-01-1-10N-F Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
58J9P36-01-1-10N-C
58J9P36-01-1-10N-C
Grayhill Inc.
SW KEY 10POS SP10T 200MA 115V