483-G733-J3M1-C4S1Z-10A CIR BRKR THRM 10A 115VAC 28VDC
Mfr Part #:
483-G733-J3M1-C4S1Z-10A
Description:
CIR BRKR THRM 10A 115VAC 28VDC
Stock on Request
483-G733-J3M1-C4S1Z-10A Specifications Quick View
Voltage Rating
483-G733-J3M1-C4S1Z-10A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 10A 115VAC 28VDC