483-G733-J1M1-M6S5ZN-10A CIR BRKR THRM 10A 115VAC 28VDC
Mfr Part #:
483-G733-J1M1-M6S5ZN-10A
Available from 1 distributors
Mfr Name: E-T-A
E-T-A
Description:
CIR BRKR THRM 10A 115VAC 28VDC
Total Stock: 5 pcs
483-G733-J1M1-M6S5ZN-10A Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
5 pcs
5 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
483-G733-J1M1-M6S5ZN-10A Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Actuator Type
Approval Agency
Breaker Type
Current Rating (Amps)
Illumination
Mounting Type
Number of Poles
Voltage Rating
483-G733-J1M1-M6S5ZN-10A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 10A 115VAC 28VDC